Агент з продажу у Польщі: Ваш посол успіху в Польщі

Чи шукаєте надійного партнера, який допоможе вам відкрити двері в Польщі, одному з найшвидше зростаючих ринків у Європі? Ми готові допомогти! В якості вашого місцевого представника для бізнесу, Sales Agent Poland пропонує комплексні послуги для іноземних виробників, постачальників і експортерів, які мають намір увійти на польський ринок або, через Польщу, на європейські ринки.

Співпрацюючи з нами, ваш бізнес не лише досягне Польщі – він перетворить ваші амбіції на реальність. Наші знання і багаторічний досвід гарантують ефективні та результативні дії. Разом з нашими польськими партнерами, ми надаємо вам комплексні комерційні, юридичні, логістичні та інші послуги. Наш головний офіс знаходиться у Варшаві, але ми працюємо по всій країні, а також через наших партнерів – в інших країнах Європейського Союзу.

Ось що ми можемо запропонувати вам:

 1. Представництво на ринку: Ми будемо вашими очима і вухами на місці, допоможемо вам зрозуміти особливості ринку та бізнес-культуру.
 2. Митні послуги: Ми знімаємо на себе тягар розуміння та виконання всіх митних вимог, пов’язаних з імпортом товарів в Польщу та їх розподілом в ЄС.
 3. Логістика та складське господарство: Ми надаємо ефективні логістичні послуги, такі як транспортування, складське господарство та розподіл вашої продукції.
 4. Продажі: Ми відповідаємо за продажі від вашого імені, такі як дослідження ринку, розробка маркетингових стратегій, проведення рекламних кампаній, управління взаєминами з клієнтами.
 5. Показ продукції: Ми продемонструємо ваші товари та послуги на наших веб-сайтах, а також можемо реалізувати B2B-продажі або електронну комерцію на обраних торгових платформах за потребою.
 6. Маркетинг: Ми надаємо комплексну маркетингову підтримку на польській мові, представляючи вас на основних галузевих заходах, таких як ярмарки та конференції.
 7. Юридична та регуляторна підтримка: Ми пропонуємо підтримку у розумінні та виконанні всіх місцевих законів та вимог.
 8. Фінансова та бухгалтерська підтримка: Ми надаємо фінансові та бухгалтерські послуги, такі як управління платежами, складання рахунків, ведення обліку.
 9. Мовна підтримка: Ми надаємо послуги перекладу, допомагаючи вам ефективно спілкуватися з польськими партнерами та клієнтами.
 10. Технічна підтримка: Ми пропонуємо технічну підтримку для вашої продукції, допомагаємо вирішувати проблеми, надаємо обслуговування клієнтів та навчання.
 11. Розвиток бізнесу та консалтинг: Ми допомагаємо вам розвивати ваш бізнес, пропонуючи консультування з питань бізнес-стратегії, розробки продукту та розвитку ринку.
 12. Мережа контактів: Ми надаємо вам доступ до нашої мережі контактів, з’єднуючи вашу компанію з потенційними клієнтами, партнерами, постачальниками.

Не зволікайте! Зв’яжіться з нами сьогодні за адресою info@salesagent.pl і дізнайтеся, як ми можемо прискорити ваш успіх на польському ринку. Разом ми створимо вашу історію успіху в Польщі!

Sales Agent Poland. Агент з продажу у Польщі: Ваша Брама до Успіху в Польщі. Ваш Надійний Партнер у Навігації Польським Ринком. SubProfit.