Pārdošanas aģents Polija: Tavs panākumu sūtnis Polijā

Vai meklē uzticamu partneri, kas atvērtu durvis Tev Polijā, vienā no ātrāk augošajām Eiropas tirgū? Mēs esam gatavi palīdzēt! Kā vietējais biznesa pārstāvis Sales Agent Polija piedāvā visaptverošas pakalpojumus ārvalstu ražotājiem, piegādātājiem un eksportētājiem, kuri vēlas ienākt Polijas tirgū vai caur Poliju – Eiropas tirgos.

Sadarbojoties ar mums, Tavs uzņēmums ne tikai sasniegs Poliju – tas pārvērtīs Tavas ambīcijas realitātē. Mūsu ekspertīze un vairāku gadu pieredze garantē efektīvas un efektīvas darbības. Kopā ar mūsu Polijas partneriem sniedzam Tev visaptverošus komerciālus, juridiskus, loģistikas un citus pakalpojumus. Mūsu galvenais birojs atrodas Varšavā, bet darbojamies visā valstī, un caur mūsu partneriem – arī citās Eiropas Savienības valstīs.

Šeit ir tas, ko varam Tev piedāvāt:

 1. Tirgus pārstāvniecība: Mēs būsim Tavi acis un ausis uz vietas, palīdzot Tev saprast tirgus specifikas un biznesa kultūru.
 2. Muitas pakalpojumi: Mēs uzņemsimies nastu saprast un izpildīt visus muitas prasības, kas saistītas ar preču importu Polijā un to izplatīšanu ES teritorijā.
 3. Loģistika un noliktavu apsaimniekošana: Mēs nodrošinām efektīvus loģistikas pakalpojumus, piemēram, transportēšanu, noliktavu apsaimniekošanu un Tavu produktu izplatīšanu.
 4. Pārdošana: Mēs veicam pārdošanas aktivitātes Tavā vārdā, piemēram, tirgus pētījumi, mārketinga stratēģiju izveide, reklāmkampaņu vadīšana, klientu attiecību pārvaldība.
 5. Produktu demonstrēšana: Mēs izrādīsim Tavus produktus un pakalpojumus mūsu mājaslapās, un, vajadzības gadījumā, varam ieviest B2B pārdošanu vai e-komerciju izvēlētajos tirdošanas platformās.
 6. Mārketings: Mēs sniedzam visaptverošu mārketinga atbalstu poļu valodā, pārstāvot Tevi nozīmīgos nozaru pasākumos, piemēram, izstādēs un konferencēs.
 7. Juridiskais un regulatīvais atbalsts: Mēs piedāvājam atbalstu, lai saprastu un ievērotu visas vietējās likumus un prasības.
 8. Finansiālais un grāmatvedības atbalsts: Mēs sniedzam finanšu un grāmatvedības pakalpojumus, piemēram, maksājumu pārvaldību, rēķinu izrakstīšanu, grāmatvedību.
 9. Valodas atbalsts: Mēs sniedzam tulkošanas pakalpojumus, palīdzot Tev efektīvi sazināties ar poļu partneriem un klientiem.
 10. Tehniskais atbalsts: Mēs piedāvājam tehnikas atbalstu Taviem produktiem, palīdzot problēmu risināšanā, klientu apkalpošanā un apmācībās.
 11. Biznesa attīstība un konsultācijas: Mēs palīdzam Tev attīstīt savu biznesu, piedāvājot konsultācijas biznesa stratēģijā, produktu attīstībā, tirgus attīstībā.
 12. Kontaktu tīkls: Mēs sniedzam Tev piekļuvi mūsu kontaktu tīklam, savienojot Tavu uzņēmumu ar potenciālajiem klientiem, partneriem un piegādātājiem.

Nekavējies! Sazies ar mums jau šodien, rakstot uz adresi info@salesagent.pl, un uzzini, kā mēs varam paātrināt Tavu panākumus Polijas tirgū. Kopā radīsim Tavu panākumu stāstu Polijā!

www.SalesAgent.plinfo@salesagent.pl

Pārdošanas aģents Polija: Tavs ceļš uz panākumiem Polijā. Uzticamais partneris Polijas tirgus navigācijā. Tavs biznesa pārstāvis Polijā