Pardavimų agentas Lenkija: Jūsų sėkmės ambasadorius Lenkijoje

Ar ieškote patikimo partnerio, kuris atvertų duris Jums Lenkijoje, vienoje sparčiausiai augančių Europos rinkų? Mes esame pasirengę padėti! Kaip Jūsų vietinis verslo atstovas, pardavimų agentūra Lenkija siūlo išsamias paslaugas užsienio gamintojams, tiekėjams ir eksportuotojams, kurie siekia patekti į Lenkijos rinką arba per Lenkiją – į Europos rinkas.

Bendradarbiaudami su mumis, Jūsų verslas ne tik pasieks Lenkiją – jis pavers Jūsų ambicijas realybe. Mūsų kompetencija ir daugelio metų patirtis garantuoja veiksmingas ir efektyvias veiklas. Kartu su mūsų Lenkijos partneriais, teikiame išsamią komercinę, teisinę, logistinę ir daugelį kitų paslaugų. Mūsų būstinė yra Varšuvoje, bet veikiame visoje šalyje ir per mūsų partnerius – taip pat ir kitose Europos Sąjungos šalyse.

Štai ką galime Jums pasiūlyti:

 1. Rinkos atstovavimas: Mes būsime Jūsų akys ir ausys žemėje, padėdami suprasti rinkos specifiką ir verslo kultūrą.
 2. Muitinės paslaugos: Mes atleisime Jus nuo supratimo ir visų muitinės reikalavimų, susijusių su prekių importu į Lenkiją ir jų platinimu ES teritorijoje.
 3. Logistika ir sandėliavimas: Mes teikiame efektyvias logistikos paslaugas, tokias kaip transportavimas, sandėliavimas ir Jūsų produktų platinimas.
 4. Pardavimai: Mes atliekame pardavimų veiklas Jūsų vardu, tokias kaip rinkos tyrimai, marketingo strategijų kūrimas, reklaminių kampanijų vykdymas, klientų ryšių valdymas.
 5. Prekių demonstravimas: Mes pristatysime Jūsų produktus ir paslaugas mūsų interneto svetainėse, ir, pagal poreikį, galime įgyvendinti B2B pardavimus arba elektroninę prekybą pasirinktuose prekybos platformose.
 6. Rinkodara: Mes teikiame išsamią rinkodaros palaikymą lenkų kalba, Jus atstovaujame svarbiausiuose pramonės renginiuose, tokiais kaip mugės ir konferencijos.
 7. Teisinė ir reguliavimo parama: Mes siūlome paramą suprasti ir laikytis visų vietos įstatymų ir reikalavimų.
 8. Finansinė ir apskaitos parama: Mes teikiame finansines ir apskaitos paslaugas, tokias kaip mokėjimų valdymas, sąskaitų faktūrų išrašymas, knygų laikymas.
 9. Kalbos parama: Mes teikiame vertimo paslaugas, padedančias efektyviai bendrauti su lenkų partneriais ir klientais.
 10. Techninė parama: Mes siūlome techninę paramą Jūsų produktams, padedant spręsti problemas, teikiant klientų aptarnavimą ir mokymus.
 11. Verslo plėtra ir konsultacijos: Mes padedame Jums auginti savo verslą, teikdami konsultacijas verslo strategijoje, produktų plėtroje, rinkos plėtroje.
 12. Kontaktų tinklas: Mes suteikiame Jums prieigą prie mūsų kontaktų tinklo, sujungdami Jūsų įmonę su potencialiais klientais, partneriais ir tiekėjais.

Nelaukite! Susisiekite su mumis jau šiandien adresu info@salesagent.pl ir sužinokite, kaip galime pagreitinti Jūsų sėkmę Lenkijos rinkoje. Kartu sukursime Jūsų sėkmės istoriją Lenkijoje!

www.SalesAgent.plinfo@salesagent.pl

Pardavimų agentas Lenkija: Tavo vartai į sėkmę Lenkijoje. Pasitikimas partneris, padedantis orientuotis Lenkijos rinkoje. Tavo verslo atstovas Lenkijoje